Czy podoba Ci się ten sklep z książkami?
Reklama


EDMUNDOWE PRZEDSZKOLE 5,6-LATEK CZ.5 - LATO

PODRĘCZNIKI METODYCZNE DLA PRZEDSZKOLI

Cena: 43.00
masz pytania?
Podręcznik metodyczny do edukacji dzieci 5,6 letnich w przedszkolach katolickich - część 5: LATO

Autorzy:
Agata Giełczyńska-Jonik, Weronika Gorzkowska, Magdalena Grzywa, Nadzieja Miażewicz, s. Jadwiga Mięsowska, s. Zofia Nowak, s. Sylwia Osetek, s. Barbara Pasternak, Magdalena Rosiek, s. Aneta Światłoń, Jolanta Wawak

Red.
S. Aneta Światłoń"Dzieci jako najdroższy Skarb Jezusa niechaj z miłością pielęgnują" bł. Edmund Bojanowski

Seria pięciu podręczników metodycznych do edukacji 5,6 latków w przedszkolach katolickich jest podzielona wg pór roku i kalendarza liturgicznego. Obejmuje pięćdziesiąt tygodni roku, plany tygodniowe i można do niej dopasować dowolne karty pracy. Bogactwo tematów, zabaw, modlitw, różne poziomy trudności, opis zajęć indywidualnych i dodatkowe tygodniowe scenariusze będą pomocą do pracy dostosowanej do wieku i możliwości dziecka, by przygotować je podjęcia nauki w szkole.

W części letniej znajdują się opracowania dodatkowych tygodni i scenariusze wakacyjne. Podręczniki są zgodne z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego i dodatkowo zbierają w sobie bogactwo doświadczenia zawodowego wielu nauczycieli przedszkoli katolickich z różnych regionów Polski, którym na sercu leży wychowanie dzieci do wartości, piękna, patriotyzmu i miłości Boga i bliźniego.

17x23 cm, str. 408, opr. miękka

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: