Czy podoba Ci się ten sklep z książkami?
Reklama


EDMUNDOWE PRZEDSZKOLE 5,6-LATEK CZ.3 - PRZEDWIOŚNIE

PODRĘCZNIKI METODYCZNE DLA PRZEDSZKOLI

Cena: 43.00
masz pytania?
Podręcznik metodyczny do edukacji dzieci 5,6 letnich w przedszkolach katolickich - część 3: PRZEDWIOŚNIE

Autorzy:
s. Natalia Bąk, Marzena Czernecka, Klaudyna Dziubla-Piątek, Agata Gierczyńska-Jonik, Klaudia Mynarska, s. Bożena Nizioł, s. Sylwia Osetek, s. Barbara Pasternak, s. Aneta Światłoń, Monika Ziąbka

Red.
S. Aneta Światłoń"Dzieci jako najdroższy Skarb Jezusa niechaj z miłością pielęgnują" bł. Edmund Bojanowski

Seria pięciu podręczników metodycznych do edukacji 5,6 latków w przedszkolach katolickich jest podzielona wg pór roku i kalendarza liturgicznego. Obejmuje pięćdziesiąt tygodni roku, plany tygodniowe i można do niej dopasować dowolne karty pracy. Bogactwo tematów, zabaw, modlitw, różne poziomy trudności, opis zajęć indywidualnych i dodatkowe tygodniowe scenariusze będą pomocą do pracy dostosowanej do wieku i możliwości dziecka, by przygotować je podjęcia nauki w szkole.

W części letniej znajdują się opracowania dodatkowych tygodni i scenariusze wakacyjne. Podręczniki są zgodne z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego i dodatkowo zbierają w sobie bogactwo doświadczenia zawodowego wielu nauczycieli przedszkoli katolickich z różnych regionów Polski, którym na sercu leży wychowanie dzieci do wartości, piękna, patriotyzmu i miłości Boga i bliźniego.

17x23 cm, str. 376, opr. miękka